ComSiBalWat is folk?Info & Contact
ennlfr
  • Home
    EvenementenValentijnsbal - Zaterdag 14 februariFolkbal - Zaterdag 14 maartComSiBal Festival 2026 - 30 april - 3 mei
    NewsbrievenJanuari 2026Februari 2026
    Wat is folk?Info & Contact
 
ComSiBal

community - music - dance

NEWSBRIEF JANUARI 2026

Lieve dansvrienden,

De dagen mogen nog donker en koud zijn, maar op onze dansvloer blijft het warm en hartelijk! 🔥 We starten het nieuwe jaar meteen goed met een sprankelend folkbal dat je niet wilt missen.

💃 Bal – Zaterdag 17 januari 2026 🕺

ComSiBal 17 januari

📍Gemeentelijke feestzaal – Boutersem

 

Ons allereerste bal in het nieuwe jaar staat gepland op zaterdag 17 januari. Trek je dansschoenen aan, neem vrienden mee en dans het nieuwe jaar in met vrolijke muziek, warme sfeer en een gezellige bal!


Tijdens het bal vieren we ook de verjaardag van David! Net als vorig jaar lijkt het ons leuk om een gezamenlijk dessertenbuffet te maken. Dat was toen een groot succes, dus wie zin heeft mag zeker iets lekkers meebrengen om te delen. Niets moet, alles mag!

 

📅 Programma van de dag


14:45 — Deuren openen
15:00 — Mazurka workshop met Carl
18:30 — Avondmaal (online te bestellen)
19:00 — Initiatie
20:00 — Geronimo 🎶
22:30 — Airboxes 🎵
00:30 — Jam-sessie


Kom meedansen, eten, lachen en genieten — of je nu een doorwinterde danser bent of gewoon zin hebt in een fantastische avond. 

Info & Registratie

🎻 Even voorstellen: de artiesten

 

🎸Geronimo


Geronimo is het soloproject van Jeroen Geerinck (Snaarmaarwaar, Hot Griselda, Spilar). Hij is een muzikant en platenproducer die actief is in de Belgische folkscène. Hij staat vooral bekend om het toevoegen van een flinke dosis energie aan het geluid van de bands waarin hij speelt. Als platenproducer en studio-ingenieur heeft hij ook veel ervaring met het creëren van folkalbums en zoekt hij altijd naar nieuwe smaken om erin te verwerken. 'Geronimo' is als een speeltuin waar hij het experiment van het mengen van genres verder kan zetten dan ooit, aangezien er in een soloalbum geen compromissen nodig zijn.


https://www.jeroengeerinck.com/geronimo

 

 

🪗Airboxes


Airboxes staat voor aanstekelijke dansmuziek gebracht door het duo Bert Leemans en Guus Herremans op chromatische en diatonische accordeon. Bert (chromatisch) en Guus (diatonisch) zijn perfect op elkaar afgestemd, de klanken van hun instrumenten versmelten in alles wat ze spelen en nemen je mee naar een
magische wereld. Airboxes speelt enkel eigen composities. Hun afwisselende intieme solo's en kleurrijke samenspel creëren een omvattend geheel.
Airboxes, dat zijn twee mannen, twee accordeons, één verhaal.


https://www.airboxes.be/

 

💡Praktische info
We vragen een vrij te kiezen bijdrage van €12 – €36 (richtprijs: €24) — zoals altijd bij ComSiBal gebaseerd op wat je kan en wil geven.


Wil je meehelpen als vrijwilliger? Superlief! Alle hulp — groot of klein — maakt ons bal nog gezelliger en mogelijk. 🙏 We zoeken vooral vrijwilligers die willen helpen bij de opruim, na het bal! Je kan een mailtje sturen of je voorkeuren aanduiden tijdens je registratie op de website.

Info & Registratie
Play  
Play  

📅 AGENDA 2026🕺

Onze komende evenementen voor 2026:

Folkbal zaterdag 17/01/2026 @Boutersem

Valentijnsbal zaterdag 14/02/2026 @Lubbeek

Folkbal zaterdag 14/03/2026 @Lubbeek

ComSiBal Festival – 30/4/2026 tot 03/05/2026 @Boutersem

🛈 De registraties voor het festival openen ten laatste eind januari.

✨ We kunnen niet wachten om samen met jullie het nieuwe jaar te dansen!
Tot dan! 👋

Jolien, David & Carl

📸 Volg ons op Instagram voor sfeerbeelden en backstage-updates:
https://www.instagram.com/comsibal/

Naar de website
 

Folk calendars

Canard Folk

Folkbal bende

 
Agenda
 
 
Instagram facebook YouTube Web Site
 

ComSiBal

Questions? Email us at info@comsibal.be

Unsubscribe

ComSiBal | Partisanenstraat 57, 3010 Kessel-Lo

Designed with BEE Designed with BEE
Schrijf je in op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte